, , , ,

„Tata Harper“ lūpų blizgiai=skaistalai/ swatches

08:38

Tata Harper Tint Swatches

JAV šiaurės rytuose, Vermonte įsikūrusios natūralios kosmetikos gamintojos „Tata Harper“ vienas iš populiariausių gaminių yra lūpų balzamai ir kreminiai skaistalai viename. Savo rankose turiu tris „Tata Harper Volumizing Lip & Cheek Tint“ variantus: „Very Sweet“, „Very Charming“ ir „Very Naughty“.

Neatsirado déjà vu jausmo? Neprimena „Kvapų namų“ lūpdažių, kurių spalvos atitinka gėlių spalvas? :) Skirtumas toks, kad lietuviškų lūpdažių spalvas su gėlių žiedais galima sugretinti internetiniame gamintojo puslapyje, o „Tata Harper“ prideda aukštos kokybės gėlių nuotraukas prie kiekvieno mėginuko.


Nufotografavau vieną mėginio pakuotės vidinę pusę, kur visi atspalviai ir trumpi jų aprašymai sudėti į vieną vietą - būtent taip juos lengviausia palyginti ir pamatyti skirtumus tarp spalvų ar net atspalvių.
„Tata Harper“

Tata Harper Lip Cheek Tint Swatches


  • „Very Naughty“, arba labai išdykęs atspalvis. Blizgi rubino raudonumo spalva.
  • „Very Charming“, arba labai žavingas atspalvis. Klasikinė rožinė (rausva) spalva.
  • „Very Sweet“, arba labai saldus atspalvis. Spindinti persikinė spalva.
  • „Very Vivacious“, arba labai nuotaikingas atspalvis. Moderni koralinė spalva.
  • „Very Nice“, arba labai mielas atspavis. Minkšta rausva-kūno spalva.

Šioje nuotraukoje iš eilės surikiuotos spalvos „Very Charming“, „Very Sweet“ ir „Very Naughty“.

Tata Harper Lip Cheek Tint Swatches


„Very Charming“ rausvumas

Jei neklystu, ši spalva buvo viena pirmųjų asortimente. Klasikinė rožinė spalva, nuotraukose atrodanti ypač koncentruotai, tačiau realiai kiekvienas „Tata Harper“ lūpų balzamas/skaistalai yra pusiau perregimo dengimo. Spalvą galima suintensyvinti tepant keletą sluoksnių.

Spalva švelni, vaiski.


Tata Harper Lip Cheek Tint, Very Charming, swatches


„Very Sweet“ atspalvis

Akiai jis labai panašus į pirmąjį, tik dar subtilesnis, dar labiau perregimas.

Sakyčiau, tinka įvairaus gymio merginoms ir moterims, nes spalva nėra tiesmuka, vos blizgi.Tata Harper Lip Cheek Tint, swatches


„Very Naughty“ atspalvis

Šalta raudona spalva, pati ryškiausia „Tata Harper“ asortimente. Labiausiai dėl jos dvejojau, bet labiausiai ir patinka.

Gražiai paryškina lūpas, suteikia joms gyvumo. Kadangi priemonė nėra labai stipriai pigmentuota, ypač dideliu atsparumu nepasižymi, tačiau nuo lūpų dingsta laipsniškai, be netikėtų nemalonių siurprizų.


Tata Harper Lip Cheek Tint, Naughty, swatches

Na ir visos spalvos išrikiuotos, kaip man atrodo, geriausiai jas paryškinančiame apšvietime. Nuo viršaus į apačią: „Very Charming“, „Very Sweet“ ir „Very Naughty“.


Tata Harper Lip Cheek Tint, swatches

Dar būtinai turiu paminėti kvapą. „Tata Harper“ lūpų blizgiai/skaistalai indelyje turi saldaininį-limonadinį kvapą. Gal kiek vaikiškas, bet keliantis nuotaiką. Deja, jis nuo lūpų greit nusivadėja ir lieka vos juntamas aliejų mišinio kvapas.

Europoje „Tata Harper“ gaminiais prekiauja nemokamai siunčianti D.Britanijos parduotuvė www.naturisimo.com.

„Tata Harper Volumizing Lip & Cheek Tint“ kainuoja 29 svarus/5,5 gramo. Mėginukų kaina - 1 svaras/ 0,25 ml.

Jums dar gali patikti

0 komentarai (-ų)