, , , , , , ,

Natūralu yra smagu. Popsas!

09:49

Kosmetikos priemones renkamės ne tik klausydamiesi proto balso, bet ir akimis. Ekologiška ir natūrali kosmetika nebūtinai turi būti klasikinė ir pagal savo išvaizdą. Palepinkime akis žaismingais, smagiais vaizdais. Galbūt tai patiks Jums asmeniškai, gal taps dovana artimiesiems.„Ecco Verde“ nuotrauka
Nevalgoma, bet atrodo, tarsi būtų valgoma. Austrijos šeimos įmonė „Bademeisterei“ siūlo plačią gamą produktų, skirtų pasilepinti vonioje: muilų, vonios burbulų, druskų. 

Geros sudėtys, sertifikuoti rankų darbo gaminiai, akis džiuginantis vaizdas. Atrodo viliojančiai, ar ne?
„Love Lula“ nuotrauka


Jei užsiauginote tokio ilgio nagelius, kaip šis mielas žvėriukas, galite įsigyti nagų odelių balzamą, kurį gamina JAV „Badger“.
„Love Lula“ nuotrauka


Neslėpsiu, tokių balzamų prisidėčiau pilną rankinę. Ir dar į stalčių, kiek netilptų į rankinę. 

Šiuos spalvingus, vintažinius balzamus gamina Didžiosios Britanijos kompanija „Figs&Rouge“. Ji teigia, kad gaminiai yra 100 proc. natūralūs, juose nėra nei mineralinio aliejaus, nei sintetinių kvapų, nei sintetinių konservantų.

„Stop The Water While Using Me!“ nuotrauka

Keliaujame į Vokietiją. Hamburgo gamintojas „Stop The Water While Using Me!“ gamina kūno priežiūros priemones, kurioms pavadinimą parinko atsižvelgęs į aktualią vandens taupymo problemą. Užrašas ant kiekvieno buteliuko primena: nedarykite dviejų dalykų iš karto, kol naudojama priemonė - užsukite vandens srovę.

Šaunu, kad šis gamintojas turi partnerių viešbučių, kurie savo svečiams siūlo „Stop The Water While Using Me!“ kūno priežiūros priemones.„Only Naturals“ nuotrauka

Taip morkoms, taip agurkams, taip pomidorams, taip mėlynėms, taip greipfrutams. 

Tai ne prekybos centro vaisių ir daržovių skyriaus asortimentas - išvardinome, ko galite tikėtis iš JAV kosmetikos gamintojos „Yes to“, kuri vaisius ir daržoves įkomponavo į savo gaminius.


Bendrovė netgi yra įsteigusi judėjimą „Yes to“, kuris skatina žmones daugiau šypsotis ir bent kartą į dieną pasakyti „taip!".„Love Lula“ nuotraukaLakuojame nagus laku „Zoya“, kurio sudėtyje nerasite pačių toksiškiausių ingredientų: tolueno, kamparo, formaldehido ir DBP (dibutyl ftalato). 

Kai Lietuvoje eisite prekybos centru, užmeskite akį, ar salelėje nepamatysite „Zoya“ nagų lako.
„Mondebio“ nuotraukaNegi manote, kad mažos mergaitės makiažas yra dalykas nerimtas? Labai net rimtas.

Prancūzijos gamintojas „Namaki“ siūlo visiškai natūralias, sertifikuotas makiažo priemones. Į rinkinius sudėta arba po tris, arba po aštuonias spalvas, be to - makiažo šepetėlis. Kaip pas mamą :)

Trijų spalvų rinkinukas nuotraukoje vadinasi „Princesse et Papillon“ („Princesė ir drugelis“).Įsigyti galima:

www.lovelula.com
www.ecco-verde.com
www.mondebio.com

Naršykite, galbūt rasite daugiau įdomių dalykų :)

Jums dar gali patikti

0 komentarai (-ų)