, ,

VIVI alavijo ir ajurvedinių žolelių tonikas plaukams

07:43

VIVI plaukų tonikas
VIVI alavijo ir ajurvedinių žolelių tonikas
Prie šio įrašo rymojome tiesiog nepakenčiamai ilgai, ko paprastai nebūna. Matyt taip nutiko dėl to, kad „Natural ID“ autorių nuomonė apie VIVI plaukų serumą su alaviju ir ajurvedinėmis žolelėmis liko „drungna“ - nei labai gera, nei neigiama, o tokiu atveju sunkoka nuo kažko atsispirti. Tačiau VIVI plaukų tonikas buvo mūsų įsigytas, išbandytas, „panešiotas“ ir čia viešai paskelbta, kad jį įvertinsime, todėl tęsime duotą pažadą.

Pliusas šiai priemonei, kad ji yra pagaminta vandens pagrindu ir visiškai neriebina plaukų, jų neapsunkina. Renkantis jį, VIVI konsultantė patikino, kad jį galima naudoti ir išsiplovus galvą, tiesiog prieš išeinant iš namų įtepti lašiuką į galvos odą. Patvirtiname, kad šis būdas tikrai veikia.


Taip pat šis tonikas gali pailginti plaukų „gero vaizdo“ laikotarpį bent jau regimai, nes pakelia juos nuo šaknų, papurina. Jeigu dar nenorite plauti galvos, pabandykite šį laiką pratęsti su VIVI toniko pagalba.


Kartu iškart pastebime, kad vienam kartui užtenka vieno, maksimum dviejų lašelių toniko. Neverta pasiduoti pagundai į delną įsilašinti daugiau, nes šiuo atveju saikas yra dorybė. Padauginus toniko, plaukai praranda formą, ima „traškėti“.

VIVI plaukų tonikas priduoda žvilgesio ir, kaip buvo pastebėta ne vieno kartu bandžiusio žmogaus, suteikia plaukams vilnijimą.


Dabar tai kas svėrė mūsų nuomonę į kitą pusę.


Kaip matote nuotraukoje, toniko buteliukas yra tamsus ir per jį nepasimatys, kad tonikas yra kaip žolių nuoviras, tamsios, rudai-juodos spalvos, tačiau kiek glitesnis dėl sudėtyje esančių alavijo sulčių. 


Kvapas būtų so-so. Jazminų sodo iš skirtingų žolelių mišinio gal ir nelaukėme, tačiau tenka konstatuoti, kad jis tikrai yra „darbinis“. Tiesa, staigiai nusikvepia.


Atsižvelgiant į tai, kad kartui užtenka 1-2 lašų, toniko buteliukas yra milžiniško didumo, net 125 gramai.


Reziumuojant, mums šis VIVI plaukų tonikas nepasirodė išskirtinis ar būtinai kartotinas.


VIVI alavijo ir ajurvedinių žolelių toniko kaina yra 31 litas/125 gramai, įsigyti galima VIVI salelėse.

VIVI toniko sudėtis, INCI: Aqua, d-panthenol, caffeine, citrus oil, acacia gum, hydrolyzed keratin, aloe barbadensis extract, phyllantus emblica extract, centella asiatica extract, acorus calamus extract, potassium sorbate, sodium benzoate, benzyl alcohol, cananga odorata oil, limonene, citral, geraniol, linalool, benzyl benzoate, benzyl salicylate, farnesol**, geraniol**, eugenol**, isoeugenol**.

**eterinių aliejų sudėtinės dalys

Jums dar gali patikti

0 komentarai (-ų)